Library (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Item
ug: تۈرلەر

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Name
ug: ئىسىم

en: History
ug: مەشغۇلات خاتىرىسى

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Recipient
ug: قوبۇل قىلغۇچى

en: Copy
ug: كۆچۈرۈش
