Library (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (32 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Item
vi: Mục

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Actions
vi: Thao tác

en: Quantity
vi: Số lượng

en: error
vi: lỗi

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Categories
vi: Mục phân loại

en: Edit
vi: Sửa

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Message
vi: Thông điệp

en: Name
vi: Tên

en: History
vi: Lịch sử

en: Display
vi: Hiển thị

en: Notes
vi: Ghi chú

en: Sent email to %recipient
vi: Gửi email đến %recipient

en: Unable to send email to %recipient
vi: Không thể gửi email đến %recipient

en: The subject of the message.
vi: Chủ đề của thông điệp.

en: Recipient
vi: Người nhận

en: Days
vi: Ngày

en: Hours
vi: Giờ

en: Transaction
vi: Giao dịch

en: Delete action
vi: Xóa hành động

en: Copy
vi: Sao chép

en: Unavailable
vi: Không có sẵn

en: Available
vi: Có sẵn

en: The action has been deleted.
vi: Tháo tác đã được xóa

en: Library
vi: Thư viện
