Library (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: error
am: ስህተት

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Message
am: መልእክት

en: Name
am: ስም

en: History
am: ታሪክ

en: Recipient
am: ተቀባይ
