Library (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Subject
az: Mövzu

en: Actions
az: Tədbirlər

en: error
az: səhv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Message
az: Mesaj

en: Name
az: Ad

en: History
az: Tarix

en: Display
az: Monitor

en: Sent email to %recipient
az: %recipient e-poçt göndərildi

en: The subject of the message.
az: Mesajın mövzusu.

en: Add action
az: Fəaliyyət əlavə edin

en: Recipient
az: Alıcı

en: Delete action
az: Fəaliyyəti silin

en: Copy
az: Köçür

en: Available
az: Mövcuddur
