Library (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Item
gu: નંગ

en: Subject
gu: વિષય

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: error
gu: ભુલ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Name
gu: નામ

en: Display
gu: પ્રદર્શન
