Library (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (35 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Item
he: פריט

en: Subject
he: נושא

en: Actions
he: פעולות

en: Quantity
he: כמות

en: error
he: שגיאות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Categories
he: קטגוריות

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Message
he: הודעה

en: Name
he: שם

en: History
he: היסטוריה

en: Display
he: תצוגה

en: Notes
he: הערות

en: Sent email to %recipient
he: נשלח דואר לנמען %recipient

en: Unable to send email to %recipient
he: אין אפשרות לשלוח דואר אלקטרוני ל%recipient

en: The subject of the message.
he: נושא ההודעה.

en: Add action
he: הוספת פעולה

en: Recipient
he: נמען

en: Days
he: ימים

en: Hours
he: שעות

en: Transaction
he: עסקה

en: Delete action
he: מחיקת פעולה

en: Copy
he: העתק

en: Unavailable
he: לא זמין

en: Available
he: זמין

en: The action has been deleted.
he: הפעולה נמחקה.

en: The email address to which the message should be sent.
he: כתובת הדוא"ל אליה יש לשלוח את המסר.

en: Due Date
he: תאריך יעד

en: Library
he: ספריה
