Library (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Subject
ka: სათაური

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: error
ka: შეცდომა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Name
ka: სახელი

en: History
ka: ისტორია

en: Display
ka: ჩვენება

en: Sent email to %recipient
ka: წერილის გაგზავნა %recipient-თან

en: Unable to send email to %recipient
ka: შეუძლებელია წერილის გაგზავნა %recipient-თან

en: The subject of the message.
ka: შეტყობინების სათაური.

en: Recipient
ka: მიმღები
