Library (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Item
lt: Elementas

en: Subject
lt: Tema

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Quantity
lt: Kiekis

en: error
lt: klaida

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Message
lt: Žinutė

en: Name
lt: Pavadinimas

en: History
lt: Istorija

en: Display
lt: Rodymas

en: Notes
lt: Pastabos

en: Sent email to %recipient
lt: Laiškas išsiųstas  %recipient

en: Unable to send email to %recipient
lt: Neįmano išsiųsti laiško %recipient

en: The subject of the message.
lt: Žinutės tema.

en: Add action
lt: Pridėti veiksmą

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: Days
lt: Dienos

en: Hours
lt: Valandos

en: Delete action
lt: Šalinti veiksmą

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Unavailable
lt: Neįmanoma

en: The action has been deleted.
lt: Veiksmas buvo pašalintas.

en: Library
lt: Biblioteka

en: Action name
lt: Veiksmo pavadinimas
