Library (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (28 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Item
oc: Element

en: Subject
oc: Objècte

en: Actions
oc: Accions

en: Quantity
oc: Quantitat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Categories
oc: Categorias

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Message
oc: Messatge

en: Name
oc: Nom

en: History
oc: Istoric

en: Display
oc: Afichatge

en: Notes
oc: Nòtas

en: Sent email to %recipient
oc: Corrièr electronic mandat a %recipient

en: Unable to send email to %recipient
oc: Impossible de mandar un corrièr electronic a %recipient

en: The subject of the message.
oc: Lo subjècte del messatge.

en: Recipient
oc: Destinatari

en: Days
oc: Jorns

en: Transaction
oc: Transaccion

en: Delete action
oc: Suprimir l'accion

en: Copy
oc: Copiar

en: Unavailable
oc: Indisponible

en: Available
oc: Disponible
