Library (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (33 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Delete
pl: Usuń

en: Item
pl: Element

en: Subject
pl: Tytuł

en: Actions
pl: Akcje

en: Quantity
pl: Ilość

en: error
pl: błąd

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Categories
pl: Kategorie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Message
pl: Wiadomość

en: Name
pl: Nazwa

en: History
pl: Historia

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Notes
pl: Notatki

en: Sent email to %recipient
pl: Wysłano e-mail do %recipient

en: Unable to send email to %recipient
pl: Wysłanie wiadomości e-mail do adresata %recipient jest niemożliwe.

en: The subject of the message.
pl: Temat wiadomości.

en: Add action
pl: Dodaj akcje

en: Recipient
pl: Adresat

en: Days
pl: Dni

en: Hours
pl: Godziny

en: Transaction
pl: Transakcja

en: Delete action
pl: Usunięcie akcji

en: Copy
pl: Kopiuj

en: edit action
pl: edytuj akcję

en: Unavailable
pl: Niedostępny

en: Available
pl: Dostępne

en: The email address to which the message should be sent.
pl: Adres e-mail na który powinna zostać wysłana wiadomość.

en: Library
pl: Biblioteka
