Library (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (33 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Delete
sv: Radera

en: Item
sv: Artikel

en: Subject
sv: Ämne

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Quantity
sv: Antal

en: error
sv: fel

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Categories
sv: Kategorier

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: Message
sv: Meddelande

en: Name
sv: Namn

en: History
sv: Historik

en: Display
sv: Visa

en: Notes
sv: Anteckningar

en: Sent email to %recipient
sv: Skickade e-post till %recipient

en: Unable to send email to %recipient
sv: Kunde inte skicka e-post till %recipient

en: The subject of the message.
sv: Meddelandets ämnesrad.

en: Add action
sv: Lägg till åtgärd

en: Recipient
sv: Mottagare

en: Days
sv: Dagar

en: Hours
sv: Timmar

en: Delete action
sv: Radera åtgärd

en: Copy
sv: Kopiera

en: Barcode
sv: Streckkod

en: Unavailable
sv: Ej tillgänglig

en: Available
sv: Tillgänglig

en: The action has been deleted.
sv: Åtgärden har raderats.

en: The email address to which the message should be sent.
sv: Den e-postadress som meddelandet skall skickas till.

en: Library
sv: Bibliotek
