Library (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Item
ur: شے

en: Subject
ur: موضوع

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: error
ur: نقص

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Edit
ur: تدوین

en: Date
ur: تاریخ

en: Message
ur: پیغام

en: Name
ur: نام

en: History
ur: ہسٹری
