Lightbox2 (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Slideshow
he: מצגת שקופיות

en: Previous
he: הקודם

en: Image !current of !total
he: תמונה !current מתוך !total

en: Next
he: הבא

en: Pages
he: עמודים

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Disabled
he: מושבת

en: Overview
he: סקירה

en: Login
he: כניסה

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: General
he: כללי

en: Close
he: סגירה

en: Allowed HTML tags
he: תגי HTML מותרים

en: Features
he: פיצ'רים

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: press !x to close
he: לחצו !x כדי לסגור

en: <None>
he: <ללא>

en: Usage
he: שימוש

en: Layout settings
he: הגדרות מערך

en: Popup
he: פופאפ

en: Text settings
he: הגדרות טקסט

en: Provide custom text or link.
he: ספק טקסט או קישור מותאמים אישית.
