Lightbox2 (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Slideshow
mr: चलचित्रे

en: Previous
mr: मागील

en: Image !current of !total
mr: चित्र !current पैकी !total

en: Next
mr: पुढील

en: Pages
mr: पाने

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Contact
mr: संपर्क

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: General
mr: साधारण

en: Close
mr: बंद

en: Allowed HTML tags
mr: HTML च्या उपयोगाची अनुमती
