Lightbox2 (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Previous
nn: Forrige

en: Image !current of !total
nn: Bilete !current av !total

en: Next
nn: Neste

en: Pages
nn: Sider

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Overview
nn: Oversikt

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Contact
nn: Kontakt

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Close
nn: Lukk

en: Allowed HTML tags
nn: HTML-kodar du kan bruke
