Lightbox2 (7.x-1.0-beta1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Previous
or: ପୂର୍ବ

en: Next
or: ପର

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି
