Lightbox2 (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (30 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Previous
gl: Anterior

en: Image !current of !total
gl: Imaxe !current de !total

en: Next
gl: Seguinte

en: Pages
gl: Páxinas

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Display
gl: Visualización

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Contact
gl: Contacto

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: General
gl: Xeral

en: Close
gl: Pechar

en: Hidden
gl: Oculto

en: Default height
gl: Altura da miniatura

en: Default width
gl: Ancho da miniatura

en: Allowed HTML tags
gl: Etiquetas HTML permitidas

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Caption
gl: Lenda

en: Usage
gl: Uso

en: Popup
gl: Emerxente

en: No grouping
gl: Sen agrupación

en: Provide custom text or link.
gl: Provee un texto personalizado ou unha ligazón.

en: Image style
gl: Estilo de imaxe
