Lightbox2 (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Slideshow
kk: Слайд-шоу

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Image !current of !total
kk: !total суреттен !current сурет

en: Next
kk: Келесі

en: Pages
kk: Беттер

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Overview
kk: Шолу

en: Contact
kk: Контакттау

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: General
kk: Басты

en: Allowed HTML tags
kk: Рұқсат етілген HTML тегтері
