Lightbox2 (7.x-1.0-beta2) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: User interface
lo: ສ່ວນໂຕ້ຕອບຜູ້ນຳໃຊ້

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: Login
lo: ເຂົ້າລະບົບ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ
