Lightbox2 (7.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။
