Lightbox2 (7.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (23 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Slideshow
th: สไลด์โชว์

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Image !current of !total
th: รูปที่ !current จากทั้งหมด !total รูป

en: Next
th: ถัดไป

en: Pages
th: หน้า

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Display
th: แสดงผล

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Contact
th: ติดต่อ

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: General
th: ทั่วไป

en: Close
th: ปิด

en: Hidden
th: ซ่อน

en: Allowed HTML tags
th: อนุญาตให้ใช้แท็ก HTML

en: <None>
th: <ไม่มี>

en: Provide custom text or link.
th: มีข้อความแบบกำหนดเองหรือลิงค์

en: Image style
th: ลักษณะของรูป
