Lightbox2 (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (29 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Slideshow
eu: Diapositiben-erakusketa

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Image !current of !total
eu: !total(e)tik !current irudia

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Pages
eu: Orriak

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Display
eu: Bistaratu

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: General
eu: Orokorra

en: Close
eu: Itxi

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Allowed HTML tags
eu: HTML markak baimenduta

en: View Image Details
eu: Bistaratu irudiaren xehetasunak

en: press !x to close
eu: sakatu !x ixteko

en: <None>
eu: <Ezer ez>

en: Usage
eu: Erabilera

en: Page !current of !total
eu: !total(e)tik !current. orrialdea

en: HTML Content
eu: HTML edukia

en: Text settings
eu: Testu ezarpenak

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
