Lightbox2 (7.x-2.0) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Slideshow
kn: ಜಾರುಫಲಕ ಪ್ರದರ್ಶನ

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Filename
kn: ಕಡತದಹೆಸರು

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Contact
kn: ಸಂಪರ್ಕ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ

en: Keyboard shortcuts
kn: ಕೀಲಿಮಣೆ ಶಾರ್ಟ್-ಕಟ್‌ಗಳು

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: Keyboard Shortcuts
kn: ಕೀಲಿಮಣೆ ಶಾರ್ಟ್-ಕಟ್‍ಗಳು

en: No grouping
kn: ಯಾವುದೆ ಗುಂಪುಗೊಳಿಕೆ ಇಲ್ಲ
