Lightbox2 (7.x-2.1) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Next
am: ቀጣይ

en: Pages
am: ገፆች

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Close
am: ዝጋ

en: Hidden
am: ድብቅ

en: Layout settings
am: የአቀማመጥ ቅንብሮች
