Lightbox2 (7.x-2.1) - en to et translation catalogue (30 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Previous
et: Eelmine

en: Image !current of !total
et: Pilt !current / !total

en: Next
et: Järgmine

en: Pages
et: Lehed

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Overview
et: Ülevaade

en: Login
et: Sisselogimine

en: Filename
et: Failinimi

en: Display
et: Kuva

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Contact
et: Kontakt

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: General
et: Üldine

en: Close
et: Sulge

en: Hidden
et: Peidetud

en: Allowed HTML tags
et: Lubatud HTML-märgendid

en: Features
et: Omadused

en: Caption
et: Pealkiri

en: press !x to close
et: Sulgemiseks vajuta !x

en: Layout settings
et: Paigutuse sätted

en: HTML Content
et: HTML sisu

en: Text settings
et: Teksti seaded

en: Provide custom text or link.
et: Lisa kohandatud tekst või link.

en: Image style
et: Pildi stiil
