Lightbox2 (7.x-2.1) - en to fi translation catalogue (36 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Slideshow
fi: Diaesitys

en: Previous
fi: Edellinen

en: Image !current of !total
fi: Kuva !current (!total)

en: Next
fi: Seuraava

en: Pages
fi: Sivut

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Display
fi: Näyttö

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Contact
fi: Ota yhteyttä

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Close
fi: Sulje

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Allowed HTML tags
fi: Sallitut HTML-tagit

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: press !x to close
fi: paina !x sulkeaksesi

en: <None>
fi: <Ei valintaa>

en: Usage
fi: Käyttö

en: Layout settings
fi: Ulkoasun asetukset

en: Page !current of !total
fi: Sivu !current (!total)

en: Video !current of !total
fi: Video !current (!total)

en: Image resize settings
fi: Kuvakoon muuttamisen asetukset

en: Acidfree settings
fi: Acidfree albumien asetukset

en: Text settings
fi: Tekstiasetukset

en: Provide custom text or link.
fi: Tarjoa muokattua tekstiä tai linkki.

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Trigger field
fi: Liipasinkenttä
