Lightbox2 (7.x-2.1) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Slideshow
gu: સ્લાઇડ શો

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Image !current of !total
gu: ચિત્ર !total માથી !current

en: Next
gu: આગળ

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: General
gu: સામાન્ય

en: Close
gu: બંધ

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
