Lightbox2 (7.x-2.1) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Slideshow
hy: Սլայդերի ցուցադրում

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Image !current of !total
hy: Պատկեր !current !total-ից

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Pages
hy: Էջեր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Allowed HTML tags
hy: Թույլատրվող HTML թեգերը

en: Layout settings
hy: Դասավորության կարգավորումներ
