Lightbox2 (7.x-2.1) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: Previous
ka: წინა

en: Image !current of !total
ka: სუართი !current - !total დან

en: Next
ka: შემდეგი

en: Pages
ka: გვერდები

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Display
ka: ჩვენება

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: General
ka: ზოგადი

en: Hidden
ka: დამალული

en: Allowed HTML tags
ka: ნებადართული HTML ტეგები
