Lightbox2 (7.x-2.1) - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Image !current of !total
lv: Foto !current no !total

en: Next
lv: Tālāk

en: Pages
lv: Lapas

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Overview
lv: Pārskats

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Display
lv: Ekrāns

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Contact
lv: Kontakti

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Allows the user to configure the lightbox2 settings
lv: Ļauj lietotājam konfigurēt lightbox2 iestatījumus

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: General
lv: Galvenie

en: Close
lv: Aizvērt

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Default height
lv: Noklusējuma augstums

en: Default width
lv: Noklusējuma platums

en: Allowed HTML tags
lv: Atļautie HTML tagi

en: Caption
lv: Paraksts

en: Usage
lv: Izmantošana

en: Layout settings
lv: Izkārtojuma iestatījumi

en: Text settings
lv: Teksta iestatījumi

en: Provide custom text or link.
lv: Nodrošina pielāgotu tekstu vai saiti.

en: Image style
lv: Attēla stils
