Lightbox2 (7.x-2.1) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Slideshow
ne: स्लाइडप्रदर्शन

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Image !current of !total
ne: !total मध्येको !current तश्‍वीर

en: Next
ne: अर्को

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Allowed HTML tags
ne: मान्य HTML सूचकहरू
