Lightbox2 (7.x-2.1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Next
os: Дарддæр

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Filename
os: Файлы ном
