Lightbox2 (7.x-2.1) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Next
ps: بل

en: Pages
ps: پاڼې

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: General
ps: ټوليز

en: Close
ps: تړل

en: Hidden
ps: پټ

en: Caption
ps: نوم
