Lightbox2 (7.x-2.1) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Slideshow
ur: سلائڈ شو

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Image !current of !total
ur: تصویر !total میں سے !current

en: Next
ur: اگلا

en: Pages
ur: صفحات

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا

en: Allowed HTML tags
ur: جائز ایچ ٹی ایم ایل ٹیگز

en: Layout settings
ur: تہه بندی کی ترتیبات
