Lightbox2 (7.x-2.10) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Pages
ast: Páxines

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Display
ast: Pantalla

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Contact
ast: Contautu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: General
ast: Xeneral

en: Close
ast: Zarrar

en: Hidden
ast: Anubríu

en: Allowed HTML tags
ast: Permítense etiquetes HTML
