Lightbox2 (7.x-2.10) - en to sk translation catalogue (101 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Image !current of !total
sk: Obrázok !current zo !total

en: Next
sk: Ďalej

en: Pages
sk: Stránky

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Overview
sk: Prehľad

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Display
sk: Zobraziť

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Contact
sk: Kontakt

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Allows the user to configure the lightbox2 settings
sk: Umožniť používateľovi konfigurovať nastavenia lightbox2

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: General
sk: Všeobecné

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Hidden
sk: Skryté

en: Default height
sk: Predvolená výška

en: Default width
sk: Predvolená šírka

en: Allowed HTML tags
sk: Povolené HTML značky

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Caption
sk: Popis

en: Font color
sk: Farba písma

en: Keyboard shortcuts
sk: Klávesové skratky

en: View Image Details
sk: Zobraziť detaily obrázka

en: press !x to close
sk: pre zavretie stlačte !x

en: <None>
sk: <Žiadne>

en: Usage
sk: Využitie

en: Width then height
sk: šírka potom výška

en: Height then width
sk: Výška potom šírka

en: Resize duration
sk: Trvanie zmeny veľkosti

en: Layout settings
sk: Nastavenia rozloženia

en: Page !current of !total
sk: Strana !current z !total

en: Video !current of !total
sk: Video !current z !total

en: Download Original
sk: Prevziať originál

en: Use lightbox2 lite
sk: Použiť lightbox2 lite

en: Force visibility of navigation links
sk: Vynútiť zobrazenie navigačných odkazov

en: Text for image original link
sk: Text odkazu originálneho obrázku

en: Image count text
sk: Text počtu obrázkov

en: Page count text
sk: Text počtu strán

en: Video count text
sk: Text počtu videí

en: Image resize settings
sk: Text nastavení zmeny veľkosti obrázku

en: Disable resizing feature
sk: Vypnúť funkciu zmeny veľkosti

en: Disable zoom in / out feature
sk: Vypnúť funkciu priblíženia/oddialenia

en: Enable contact form support
sk: Povoliť podporu kontaktného formulára

en: Enabling this option will modify all contact links so that the contact form appears in a lightbox.
sk: Povolenie tejto funkcie upraví všetky kontaktné odkazy tak, že bude kontaktný formulár zobrazený pomocou lightboxu.

en: Video settings
sk: Nastavenia videa

en: Enable video support
sk: Povoliť podporu videa

en: Path to FLV Player
sk: Cesta pre FLV Player

en: Page specific lightbox2 settings
sk: Nastavenia pre Lightbox2 špecifické pre danú stránku

en: Load only on the listed pages.
sk: Nahrať len na uvedených stránkach.

en: Load on every page except the listed pages.
sk: Nahrať na každej stránke okrem uvedených.

en: Enable lightbox2 on specific pages
sk: Povoliť lightbox2 na špecifických stránkach

en: No grouping
sk: Bez zoskupovania

en: Location of javscript
sk: Umiestnenie javscript

en: Border size
sk: Veľkosť orámovania

en: Lightbox color
sk: Lightbox farba

en: Distance from top
sk: Vzdialenosť od vrchu

en: Animation settings
sk: Nastavenia animácie

en: You must enter a size greater than 0 pixels.
sk: Zadaná veľkosť musí byť väčšia ako 0 px.

en: You must enter a size greater than 0 pixels.  Leave blank for default positioning.
sk: Treba zadať veľkosť väčšiu ako 0 pixlov.
    Ak nezadáte nič, použije sa predvolené nastavenie.

en: You must enter a duration between 0 and 10 seconds.
sk: Treba zadať trvanie medzi 0 a 10 sekúnd.

en: The slideshow interval is the length of time in seconds an image is visible before the slideshow shows the next image.
sk: Interval prezentácie je čas v sekundách, počas ktorého je obrázok zobrazený pred tým, ako bude zobrazený ďalší obrázok.

en: Automatically start slideshow
sk: Automaticky spustiť prezentáciu

en: When enabled the slideshow will automatically start.
sk: Keď je povolené, prezentácia začne automaticky.

en: Automatically exit slideshow
sk: Automaticky opustiť prezentáciu

en: When enabled the lightbox will automatically close after displaying the last image.
sk: Keď je povolené, lightbox bude automaticky zatvorený po zobrazení posledného obrázku.

en: Show play / pause button
sk: Zobraziť tlačidlo prehrať / zastaviť

en: Pause slideshow on "Next Image" click
sk: Zastaviť prezentáciu po kliknutí na "Ďalší obrázok"

en: Pause slideshow on "Previous Image" click
sk: Zastaviť prezentáciu po kliknutí na "Predchádzajúci obrázok"

en: The default width of the iframe in pixels.
sk: Predvolená šírka rámika v pixeloch.

en: The default height of the iframe in pixels.
sk: Predvolená výška rámika v pixeloch.

en: Enable border
sk: Povoliť okraj

en: The "default width" value must be numeric.
sk: Hodnota predvolenej šírky musí byť číslo.

en: The "default height" value must be numeric.
sk: Hodnota predvolenej výšky musí byť číslo.

en: HTML content
sk: Obsah HTML

en: Image node settings
sk: Nastavenia obrázkového uzla

en: Checking this box will disable the lightbox for images in gallery lists.  This means it is possible to open a gallery by clicking on the teaser image, but the lightbox will still appear when viewing images within the gallery.  This only applies to image galleries created with the "image gallery" module.
sk: Označením tohto políčka vypnete ligtbox pre obrázky v zozname galérií. To znamená, že bude možné otvoriť galériu kliknutím na ukážkový obrázok, ale lightbox sa bude stále zobrazovať pri prezeraní obrázkov v galérií. Platí to iba na galérie vytvorené modulom "image gallery".

en: Flickr images
sk: Obrázky Flickr

en: Gallery2 images
sk: Obrázky Gallery2

en: Custom image trigger classes
sk: Vlastné spúšťacie triedy obrázkov

en: List the image classes which should trigger the lightbox when clicked on.  Put each class on a separate line.
sk: Zoznam tried obrázkov, ktoré spustí lightbox pri kliknutí. Každú triedu vložte na nový riadok.

en: Acidfree settings
sk: Nastavenia Acidfree

en: Checking this box will disable the lightbox for images in gallery lists.  This means it is possible to open a gallery by clicking on the teaser image, but the lightbox will still appear when viewing images within the gallery.  This only applies to image galleries created with the "acidfree" module.
sk: Označením tohto políčka vypnete ligtbox pre obrázky v zozname galérií. To znamená, že bude možné otvoriť galériu kliknutím na ukážkový obrázok, ale lightbox sa bude stále zobrazovať pri prezeraní obrázkov v galérií. Platí to iba na galérie vytvorené modulom "acidfree".

en: Enable lightbox for Acidfree videos
sk: Povoliť lightbox pre videá Acidfree

en: Enables Lightbox2 for Drupal
sk: Sprístupňuje Lightbox2 pre Drupal

en: Image links with 'rel="lightbox"' in the &lt;a&gt; tag will appear in a Lightbox when clicked on.
sk: Odkazy s obrázkami s 'rel="lightbox"' medzi znakmi &lt;a&gt; pri kliknutí zobrazia Lightbox.

en: Basic example:
sk: Jednoduchý príklad:

en: Disable Lightbox iframe filter
sk: Zakázať Lightbox iframe filter

en: Lightbox2 image
sk: Lightbox2 obrázok

en: Allows the user to configure the lightbox2 slideshow functionality
sk: Umožniť používateľovi konfigurovať funkčnosť lightbox2 prezentácie

en: HTML Content
sk: HTML obsah

en: Allows the user to configure the lightbox2 HTML content functionality.
sk: Umožniť používateľovi konfigurovať funkčnosť lightbox2 HTML obsahu.

en: Automatic image handling
sk: Automatické spracovávanie obrázkov

en: Allows the user to configure the lightbox2 automatic image handling settings
sk: Umožniť používateľovi konfigurovať nastavenia lightbox2 automatického spracovávania obrázkov.

en: Image style
sk: Štýl obrázka
