Lightbox2 (7.x-2.10) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Overview
sq: Panorama

en: Contact
sq: Kontakti

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Allowed HTML tags
sq: Tags e lejuar HTML
