Lightbox2 (7.x-2.11) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Pages
bg: Страници

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Overview
bg: Обзор

en: Filename
bg: Име на файла

en: Display
bg: Дисплей

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Contact
bg: Контакт

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: General
bg: Общи

en: Hidden
bg: Скрит

en: Allowed HTML tags
bg: Разрешени HTML тагове
