Lightbox2 (7.x-2.11) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Image !current of !total
lt: !current iš !total

en: Next
lt: Kitas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Login
lt: Prisijungti

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Display
lt: Rodymas

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Allows the user to configure the lightbox2 settings
lt: Leidžia naudotojui keisti lightbox2 nustatymus

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: General
lt: Bendras

en: Close
lt: Uždaryti

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Allowed HTML tags
lt: Leidžiamos HTML žymės

en: Features
lt: Savybės

en: Caption
lt: Antraštė

en: <None>
lt: -Joks-

en: Usage
lt: Naudojimas

en: Layout settings
lt: Išdėstymo nuostatos

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius
