Lightbox2 (7.x-2.11) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Next
sr: Следећи

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Disabled
sr: Искључено

en: Login
sr: Пријављивање

en: Footer
sr: Подножје

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Layout settings
sr: Подешавања плана
