Lightbox2 (7.x-2.12) - en to el translation catalogue (28 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Image !current of !total
el: Εικόνα !current από !total

en: Next
el: Επόμενο

en: Pages
el: Σελίδες

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Login
el: Είσοδος

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: General
el: Γενικά

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Allowed HTML tags
el: Επιτρεπτές ετικέτες HTML

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Usage
el: Χρήση

en: Layout settings
el: Ρυθμίσεις διάταξης

en: File title
el: Τίτλος αρχείου

en: Provide custom text or link.
el: Εισάγετε ένα προσαρμοσμένο κείμενο ή σύνδεσμο.

en: Image style
el: Στυλ εικόνας
