Lightbox2 (7.x-2.2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Save configuration
is: Goym samanseting

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Overview
is: Yvirlit

en: Contact
is: Kontakt

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: Hidden
is: Krógvað

en: Allowed HTML tags
is: Loyvd HTML frámerki
