Lightbox2 (7.x-2.2) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: User interface
mg: Momba ny mpikambana

en: Next
mg: Manaraka

en: Pages
mg: Takelaka

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy
