Lightbox2 (7.x-2.2) - en to tr translation catalogue (36 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Slideshow
tr: Slayt gösterisi

en: Previous
tr: Önceki

en: Image !current of !total
tr: Resim: !current / !total

en: Next
tr: Sonraki

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Login
tr: Giriş

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Display
tr: Gösterim

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Contact
tr: İletişim

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: General
tr: Genel

en: Close
tr: Kapat

en: Hidden
tr: Gizli

en: Default height
tr: Öntanımlı yükseklik

en: Default width
tr: Öntanımlı genişlik

en: Allowed HTML tags
tr: İzin verilen HTML etiketleri

en: Features
tr: Özellikler

en: Caption
tr: Başlık

en: Keyboard shortcuts
tr: Klavye kısa yolları

en: View Image Details
tr: Resim Ayrıntılarını Görüntüle

en: press !x to close
tr: kapatmak için !x'i tıklayınız

en: Usage
tr: Kullanım

en: Layout settings
tr: Yerleşim ayarları

en: Popup
tr: Açılır pencere

en: Download Original
tr: Özgün Dosyayı İndir

en: Text settings
tr: Metin ayarları

en: Provide custom text or link.
tr: Özel metin veya bağlantı sağlayın.

en: Image style
tr: Resim stili
