Lightbox2 (7.x-2.3) - en to pl translation catalogue (206 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Image !current of !total
pl: Obraz !current z !total

en: Next
pl: Dalej

en: Pages
pl: Strony

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Overview
pl: Przegląd

en: Login
pl: Zaloguj

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Contact
pl: Kontakt

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Allows the user to configure the lightbox2 settings
pl: Zezwól użytkownikowi na modyfikację ustawień lightbox2

en: Lightbox filter
pl: Filtr Lightbox

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: General
pl: Ogólne

en: Close
pl: Zamknij

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Default height
pl: Domyślna wysokość

en: Default width
pl: Domyślna szerokość

en: Allowed HTML tags
pl: Dozwolone znaczniki HTML

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Caption
pl: Podpis

en: Font color
pl: Kolor czcionki

en: Keyboard shortcuts
pl: Skróty klawiszowe

en: View Image Details
pl: Pokaż szczegóły obrazu

en: press !x to close
pl: Naciśnij !x by zamknąć

en: <None>
pl: <Brak>

en: Usage
pl: Użycie

en: Width then height
pl: Najpierw szerokość potem wysokość

en: Height then width
pl: Najpierw wysokość potem szerokość

en: Resize duration
pl: Czas trwania zmiany rozmiaru

en: Overlay color
pl: Kolor nakładki

en: Overlay opacity
pl: Przeźroczystość nakładki

en: Close keys
pl: Klawisze zamknięcia

en: Previous keys
pl: Klawisze opcji "Poprzedni"

en: Next keys
pl: Klawisze opcji "Następny"

en: Layout settings
pl: Ustawienia widoku

en: Popup
pl: wyskakujący

en: Keyboard Shortcuts
pl: Skróty klawiszowe

en: Page !current of !total
pl: Strona !current z !total

en: Video !current of !total
pl: Wideo !current z !total

en: Download Original
pl: Pobierz Oryginał

en: Use lightbox2 lite
pl: Używaj lightbox2 lite

en: Checking this box will enable Lightbox2 Lite and will disable all of the automatic image URL re-formatting features.  It also disables all grouping features.
pl: Zaznaczenie tego pola włączy Lightbox2 Lite oraz wyłączy wszystkie funkcje automatycznego reformatowania adresów URL obrazu. To również wyłącza wszystkie opcje grupowania.

en: Use alternative layout
pl: Użyj alternatywnego układu

en: Enabling this option alters the layout of the lightbox elements. In the alternative layout the navigational links appear under the image with the caption text, instead of being overlayed on the image itself.  This doesn't apply when using Lightbox Lite.
pl: Włączenie tej opcji powoduje zmianę układu elementów lightbox. W alternatywnym układzie linki nawigacyjne pojawiają się pod zdjęciem z tekstem podpisu, zamiast nałożenia na sam obraz. Powyższe nie ma zastosowania przy używaniu Lightbox Lite.

en: Force visibility of navigation links
pl: Wymuś widoczność odnośników nawigacyjnych

en: When viewing grouped images, the navigational links to the next and previous images are only displayed when you hover over the image.  Checking this box forces these links to be displayed all the time.
pl: Podczas oglądania pogrupowanych obrazów, nawigacyjne linki do następnego i poprzedniego obrazu są wyświetlane tylko po najechaniu na obraz. Zaznaczenie tego pola wyboru wymusza, aby te linki były wyświetlane przez cały czas.

en: Continuous galleries
pl: Galerie ciągłe

en: When viewing grouped images, the Next button on the last image will display the first image, while the Previous button on the first image will display the last image.
pl: Podczas przeglądania pogrupowanych zdjęć, przycisk Dalej na ostatnim obrazie wyświetli pierwszy obraz, a przycisk Poprzedni na pierwszym obrazku wyświetli ostatni obraz.

en: Open image page in new window
pl: Otwórz stronę z obrazem w nowym oknie

en: This controls whether the link to the image page underneath the image is opened in a new window or the current window.
pl: To kontroluje czy link do strony obrazu poniżej obrazu jest otwierany w nowym oknie czy w bieżącym.

en: Text for image page link
pl: Tekst odnośnika do strony obrazu

en: This is the text that will appear as the link to the image page underneath the image in the lightbox.  Leave this blank for the link not to appear.
pl: Tekst, który sie pojawi jako link do strony obrazu poniżej obrazu w lightbox. Pozostaw puste jeżeli nie chcesz aby link się pojawiał.

en: Text for image original link
pl: Tekst odnośnika do oryginalnego obrazu

en: Image count text
pl: Tekst liczby obrazków

en: Page count text
pl: Tekst liczby stron

en: Video count text
pl: Wideo !current z !total

en: Image resize settings
pl: Modyfikacja rozmiaru obrazków

en: Disable resizing feature
pl: Wyłącz możliwość zmiany rozmiaru

en: By default, when the image being displayed in the lightbox is larger than the browser window, it is resized to fit within the window and a zoom button is provided for users who wish to view the image in its original size.  Checking this box will disable this feature and all images will be displayed without any resizing.
pl: Domyślnie, jeśli wyświetlany obraz w lightboxie jest więszky niż okno przeglądarki, zmieniany jest jego rozmiar tak, żeby pasował do okna i przycisk powiększenia jest wyświetlany użytkownikom, którzy chcą zobaczyć obraz w jego oryginalnym rozmiarze. Zaznaczenie tego pola, wyłączy tę opcję i wszystkie obrazy będą wyświetlane bez zmieniania rozmiaru.

en: Disable zoom in / out feature
pl: Wyłącz możliwość pomniejszenia/powiększenia

en: When the image being displayed in the lightbox is resized to fit in the browser window, a "zoom in" button is shown.  This allows the user to zoom in to see the original full size image.  They will then see a "zoom out" button which will allow them to see the smaller resized version.  Checking this box will prevent these buttons from appearing.
pl: Gdy obraz jest wyświetlany w lightbox jest zmieniany, aby zmieścić się w oknie przeglądarki, przycisk "zoom in " jest pokazany. Pozwala to użytkownikowi powiększyć aby zobaczyć pełny oryginalny rozmiar. Następnie będzie można zobaczyć przycisk "zoom out " ,który pozwoli zobaczyć mniejszą zmienioną wersję. Sprawdzenie tego pola spowoduje niepokazanie tych przycisków.

en: Modal form settings
pl: Ustawienia formularza modalnego

en: Enable login support
pl: Włącz dla formularza logowania

en: Enabling this option will modify all login links so that the login form appears in a lightbox.
pl: Włączenie tej opcji będzie modyfikować wszystkie odnośniki loginu, tak, że formularz logowania pojawia się w lightboxie.

en: Enable contact form support
pl: Włącz dla formularza kontaktowego

en: Enabling this option will modify all contact links so that the contact form appears in a lightbox.
pl: Włączenie tej opcji będzie modyfikować wszystkie odnośniki kontaktu, tak że formularz kontaktowy pojawia się w ligghtboxie.

en: Video settings
pl: Ustawienia wideo

en: Enable video support
pl: Włącz wsparcie dla wideo

en: By default, video support is disabled in order to reduce the amount of javascript needed.  Checking this box will enable it.
pl: Domyślnie, wsparcie wideo jest wyłączone, w celu zmniejszenia ilości potrzebnego javascript. Zaznaczenie tego pola spowoduje włączenie wsparcia video.

en: Path to FLV Player
pl: Ścieżka do FLV Player

en: Flashvars for the FLV Player where supported, e.g. "autoplay=1&playerMode=normal".
pl: Flashvars dla FLV Playera są obsługiwane, np. "autoplay=1&playerMode=normal".

en: Load only on the listed pages.
pl: Wczytaj tylko na wyświetlonych stronach.

en: Load on every page except the listed pages.
pl: Wczytaj na każdej stronie z wyjątkiem wyświetlonych stron.

en: Enable lightbox2 on specific pages
pl: Włącz lightbox2 na wybranych stronach

en: No grouping
pl: Bez grupowania

en: Group by field name
pl: Grupuj wg. nazwy pola

en: Group by node id
pl: Grupuj wg. ID zawartości

en: Group by field name and node id
pl: Grupuj wg. nazwy pola i ID zawartości

en: Select Imagefield grouping in Views
pl: Wybierz grupowanie Imagefield w Views

en: By default, imagefields in views are grouped by the field name they appear in the view in.  You can override that grouping here.
pl: Domyśłnie, pola obrazów w widokach są pogrupowane po nazwie pól, pokazywanych w widoku. Możesz tutaj nadpisać to pogrupowanie.

en: Location of javscript
pl: Lokalizacja javascriptu

en: By default, the lightbox javascript files are loaded in the HTML header.  However, for sites using SWFObject to load their Flash content, the footer setting is recommended to prevent "Operation Aborted" errors in IE.  If using the footer setting, please note that not all themes correctly implement the footer region and may require a small change.
pl: Domyślnie, pliki javascript lightboxa są ładowane w nagłówku HTML. Jednakże, dla stron używających SWFObject do ładowania zawartości Flash, zaleca się ustawienia stopki aby uniknąć błędów "Przerwana Operacja" w IE. Jeśli używasz ustawień stopki zauważ, że nie wszystkie motywy poprawnie implementują obszar stopki i mogą wymagać drobnych zmian.

en: Click on overlay or lightbox to close it
pl: Kliknij na nakładkę lub lightbox, by go zamknąć

en: Enable user to close lightbox by clicking on the lightbox itself or the overlay background.
pl: Umożliwia użytkownikowi zamknięcie lightboxa poprzez kliknięcie na lightboxie lub nakładce tła.

en: Configure the keyboard shortcuts for controlling the lightbox.  These options do not apply to the Lightbox2 Lite version, which uses the default "Close keys" (c, x and esc) to close the lightbox.
pl: Skonfiguruj skróty klawiszowe kontroli lightboxa. Te opcje nie mają zastosowania do wersji Lightbox2 Lite, która używa domyślnie "Klawisze zamykania" (c, x i esc), aby zamknąć lightboxa.

en: A list of keys (or key codes) that a user may use to close the lightbox. Values should be separated by a space. Defaults to 'c x 27' (c, x, or esc).
pl: Lista klawiszy (lub kodów klawiszy), które użytkownik może wykorzystać, aby zamknąć lightboxa. Wartości powinny być oddzielone spacją. Domyślnie 'c x 27 "(c, x lub esc).

en: A list of keys (or key codes) that a user may use to navigate to the previous item in the lightbox. Values should be separated by a space. Defaults to 'p 37' (p or left arrow).
pl: Lista klawiszy (lub kodów klawiszy), które użytkownik może używać, aby przejść do poprzedniej pozycji w lightboxie. Wartości powinny być oddzielone spacją. Domyślnie 'p 37' (p lub strzałka w lewo).

en: A list of keys (or key codes) that a user may use to navigate to the next item in the lightbox. Values should be separated by a space. Defaults to 'n 39' (n or right arrow).
pl: Lista klawiszy (lub kodów klawiszy), które użytkownik może używać, aby przejść do następnego elementu w lightboxie. Wartości powinny być oddzielone spacją. Domyślnie 'n 39' (n lub strzałka w prawo).

en: Zoom keys
pl: Klawisz przybliżania

en: A list of keys (or key codes) that a user may use to zoom in / out of images in the lightbox. Values should be separated by a space. Defaults to 'z'.
pl: Lista klawiszy (lub kodów klawiszy), które użytkownik może wykorzystać, aby powiększyć / pomniejszyć obrazy w lightboxie. Wartości powinny być oddzielone spacją. Domyślnie do 'z'.

en: Pause / play keys
pl: Klawisze odtwórz / pauza

en: A list of keys (or key codes) that a user may use to pause / play the lightbox. Values should be separated by a space. Defaults to '32' (spacebar).
pl: Lista klawiszy (lub kodów klawiszy), które użytkownik może wykorzystać w celu wstrzymania / wznowienia odtwarzania w lightboxie. Wartości powinny być oddzielone spacją. Domyślnie do '32 '(spacja).

en: Skin settings
pl: Ustawienia skórki

en: Border size
pl: Rozmiar konturu

en: Enter the size of the border in pixels to display around the image.
pl: Wpisz rozmiar konturu obrazka w pikselach

en: Lightbox color
pl: Kolor lightboxa

en: Enter a hexadecimal color value for the border.  For example <code>fff</code> or <code>ffffff</code> for white).
pl: Podaj heksadecymalną wartość koloru dla obramowania.  Dla przykładu <code>fff</code> lub <code>ffffff</code> dla koloru białego).

en: Enter a hexadecimal color value for the font.  For example <code>000</code> or <code>000000</code> for black).
pl: Podaj heksadecymalną wartość koloru dla tekstu.  Dla przykładu <code>000</code> lub <code>000000</code> dla koloru czarnego).

en: Distance from top
pl: Odległość od góry

en: Enter the position of the top of the lightbox in pixels.  Leave blank for automatic calculation.
pl: Podaj pozycję górną lightboxa w pikselach. Pozostaw puste dla automatycznego obliczania.

en: Overlay settings
pl: Ustawienia nakładki

en: The overlay opacity setting determines how visible the background page is behind the lightbox.  The opacity value can range from 0.0 to 1.0 where 0.0 is 100% transparent and 1.0 is 100% opaque.
pl: Ustawienie nieprzezroczystości nakładki określa jak widoczne jest tło strony za lightbox. Wartość nieprzezroczystości może się wahać od 0.0 do 1,0 gdzie 0.0 to 100% przezroczysty i 1.0 100% nieprzezroczysty.

en: Enter a hexadecimal color value for the overlay.  For example <code>000</code> or <code>000000</code> for black).
pl: Podaj heksadecymalną wartość koloru dla nakładki.  Dla przykładu <code>000</code> lub <code>000000</code> dla koloru czarnego).

en: Animation settings
pl: Ustawienia animacji

en: These options aren't available when using Lightbox2 Lite.
pl: Te opcje nie są dostępne kiedy używa się Lightbox2 Lite.

en: Simultaneous
pl: Równoczesny

en: Resize sequence
pl: Zmień rozmiar sekwencji

en: The sequence to use for the resizing animation.
pl: Sekwencja używana do zmiany rozmiaru animacji.

en: The duration (in seconds) of the resizing animation.  Enter a value between 0 and 10.
pl: Czas trwania (w sekundach) animacji zmiany rozmiaru. Wprowadź wartość z przedziału 0 do 10.

en: Appearance duration
pl: Wygląd czasu trwania

en: Caption slide down duration
pl: Czas trwania zjeżdżania w dół napisów

en: The duration (in seconds) of the caption sliding-down animation.  Enter a value between 0 and 10.
pl: Czas trwania (w sekundach) animacji przesuwania w dół napisów. Wprowadź wartość z przedziału 0 do 10.

en: FLV player path doesn't exist.
pl: Nie istnieje ścieżka do odtwarzacza FLV.

en: You must enter a properly formed hex value.
pl: Musisz podać prawidłowo sformułowaną wartość heksadecymalną.

en: You must enter a size greater than 0 pixels.
pl: Musisz podać rozmiar większy niż 0 pikseli.

en: You must enter a size greater than 0 pixels.  Leave blank for default positioning.
pl: Musisz podać rozmiar większy niż 0 pikseli. Pozostaw puste aby pozycjonować domyślnie.

en: You must enter a duration between 0 and 10 seconds.
pl: Musisz podać czas trwania w zakresie od 0 do 10 sekund.

en: Interval seconds
pl: Interwał sekund

en: The slideshow interval is the length of time in seconds an image is visible before the slideshow shows the next image.
pl: Odstęp w pokazie slajdów jest długością czasu w sekundach, gdy obraz jest widoczy przez nastepnym obrazem z pokazu slajdów.

en: Automatically start slideshow
pl: Automatyczny start pokazu slajdów

en: When enabled the slideshow will automatically start.
pl: Włączenie opcji powoduje automatyczny start pokazu slajdów.

en: Automatically exit slideshow
pl: Automatyczne wyjście z pokazu slajdów

en: When enabled the lightbox will automatically close after displaying the last image.
pl: Kiedy ta opcja jest włączona, lightbox automatycznie zostanie zamknięty po wyświetleniu ostatniego obrazka.

en: Show play / pause button
pl: Pokaż przycisk odtwórz / pauza

en: When enabled, a play / pause button will be shown in the slideshow allowing the user more control over their viewing experience.
pl: Gdy jest włączona, ta opcja wyświetli przyciski odtwórz/zatrzymaj w pokazie slajdów, pozwalając użytkownikowi na większą kontrolę podczas oglądania.

en: Pause slideshow on "Next Image" click
pl: Zatrzymaj pokaz slajdów przy kliknięciu w  "Następny obraz"

en: When enabled the slideshow is automatically paused, and the following image shown, when the "Next" button is clicked.
pl: Po włączeniu pokaz slajdów jest automatycznie zatrzymany, i pokazany jest następny obraz, po kliknięciu w przycisk  "Następny".

en: Pause slideshow on "Previous Image" click
pl: Zatrzymaj pokaz slajdów przy kliknięciu w "Poprzedni obraz"

en: When enabled the slideshow is automatically paused, and the previous image shown, when the "Previous" button is clicked.
pl: Po włączeniu pokaz slajdów jest automatycznie zatrzymany, i pokazany jest poprzedni obraz, po kliknięciu w przycisk  "Poprzedni".

en: Continuous loop
pl: Pętla

en: When enabled the slideshow will automatically start over after displaying the last slide.  This prevents the slideshow from automatically exiting when enabled.
pl: Po włączeniu pokaz slajdów automatycznie rozpocznie się od początku po wyświetleniu ostatniego slajdu. Zapobiega to automatycznemu wyjściu z pokazu slajdów, gdy jest włączone.

en: The "interval seconds" value must be numeric.
pl: Wartość "interwał sekund" musi być numeryczna.

en: The default width of the iframe in pixels.
pl: Domyślna szerokość ramki w pikselach.

en: The default height of the iframe in pixels.
pl: Domyślna wysokość ramki w pikselach.

en: Enable border
pl: Włącz kontur

en: Enable iframe border.  You can modify the border style in your theme's css file using the iframe's id "lightboxFrame".
pl: Włącz ramkę iframe. Można zmodyfikować styl obramowania w swoim pliku css motywu używając id ramki "lightboxFrame".

en: The "default width" value must be numeric.
pl: Wartość "domyślna szerokość" musi być liczbą.

en: The "default height" value must be numeric.
pl: Wartość "domyślna wysokość" musi być liczbą.

en: Lightbox grouped
pl: Lightbox zgrupowane

en: HTML content
pl: Zawartość HTML

en: HTML content grouped
pl: Zgrupowana zawartość HTML

en: These options allow automatic URL re-formatting of images.  This removes the need for you to add 'rel="lightbox"' to each image link throughout your site.  You can select which image sizes will trigger the lightbox and configure a list of image CSS classes which should also have their URLs automatically re-formatted.  This feature is not available when using Lightbox2 Lite.
pl: Opcje te umożliwiają automatycznym URL re-formatowanie obrazów. Eliminuje to konieczność dodawania 'rel="lightbox"' do każdego łącza obrazu całej witryny. Możesz wybrać, które rozmiary obrazów wyzwolą lightbox i skonfigurują listę obrazów klas CSS, które powinny mieć swoje adresy URL automatycznie re-formatowane. Ta funkcja nie jest dostępna podczas korzystania z Lightbox2 Lite.

en: Disable lightbox for gallery lists
pl: Wyłącz lightboxa dla list galerii

en: Flickr images
pl: Obrazy galerii Flickr

en: Automatic handler for Flickr images
pl: Automatyczna obsługa plików Flickr

en: Choose how URLs for Flickr images will be automatically handled.
pl: Wybierz jak adresy URL obrazów galerii Flickr będą automatycznie obsługiwane.

en: Gallery2 images
pl: Obrazy galerii Gallery2

en: Image Assist images
pl: Obrazy Image Assist

en: Choose how URLs for custom size images, displayed by the Image Assist module, will be automatically handled.
pl: Wybierz jak adresy URL obrazów niestandardowego rozmiaru, wyświetlane przez moduł Image Assist (Asystent Obrazu), będą automatycznie obsługiwane.

en: Choose how URLs for custom class images will be automatically handled.
pl: Wybierz jak adresy URL obrazów niestandardowej klasy (custom class), będą automatycznie obsługiwane.

en: List the image classes which should trigger the lightbox when clicked on.  Put each class on a separate line.
pl: Wykaż klasy obrazów, które powinny uruchomić lightbox przy kliknięciu. Zamieść każdą klasę w osobnym wierszu.

en: Acidfree settings
pl: Ustawienia Acidfree

en: Disable lightbox for Acidfree gallery lists
pl: Wyłącz lighboxa dla list galerii Acidfree

en: Enable lightbox for Acidfree videos
pl: Włącz lightbox dla video Acidfree

en: Checking this box will enable the display of acidfree videos in a lightbox.  This only applies to videos created by the "video" module and which appear in an acidfree gallery.
pl: Zaznaczenie tej opcji, włączy wyświetlanie plików wideo acidfree w lightboxie. To odnosi się tylko do plików wideo, stworzonych przez moduł "video" i które pojawiają się w galerii acidfree.

en: Enables Lightbox2 for Drupal
pl: Włącza galerię Lightbox2 dla Drupala

en: Image links with 'rel="lightbox"' in the &lt;a&gt; tag will appear in a Lightbox when clicked on.
pl: Linki obrazu z  'rel="lightshow"' w &lt;a&gt; karta pojawi się w lightbox gdy będzie kliknięte.

en: Image links with 'rel="lightshow"' in the &lt;a&gt; tag will appear in a Lightbox slideshow when clicked on.
pl: Linki obrazu z  'rel="lightshow"' w &lt;a&gt; karta pojawi się w pokazie slajdów lightbox gdy będzie kliknięte.

en: Links to HTML content with 'rel="lightframe"' in the &lt;a&gt; tag will appear in a Lightbox when clicked on.
pl: Linki do zawartości HTML z 'rel="lightframe"' w &lt;a&gt; karta pojawi się w lightbox gdy będzie kliknięte.

en: Basic example:
pl: Prosty przykład:

en: Grouped example:
pl: Przykład grupowania:

en: Controlling iframe property example:
pl: Przykład kontrolowania właściwości iframe (ramki):

en: Controlling iframe property when grouped example:
pl: Przykład kontrolowania właściwości iframe (ramki) podczas grupowania:

en: Links to video content with 'rel="lightvideo"' in the &lt;a&gt; tag will appear in a Lightbox when clicked on.
pl: Linki do zawartości wideo z 'rel="lightvideo"' w &lt;a&gt; karta pojawi się w lightbox gdy będzie kliknięte.

en: Controlling lightbox size example:
pl: Przykład kontrolowania rozmiarów Lightboxa:

en: Links to inline or modal content with 'rel="lightmodal"' in the &lt;a&gt; tag will appear in a Lightbox when clicked on.
pl: Linki do zawartości inline lub modalnej z 'rel="lightmodal"' w &lt;a&gt; karta pojawi się w lightbox gdy będzie kliknięte.

en: Lightbox slideshow filter
pl: Filtr pokazu slajdów Lightbox

en: Lightbox iframe filter
pl: Filtr ramki Lightbox

en: Lightbox video filter
pl: Filtr video Lightbox

en: Lightbox modal filter
pl: Filtr modalny Lightbox

en: Disable Lightbox iframe filter
pl: Wyłącz filtr ramki Lightboxa

en: Turns g2_filter links into Lightbox2 appropriate links
pl: Zmienia linki g2_filter w odpowiednie linki Lightbox2

en: Lightbox2 iframe
pl: Lightbox2 ramka

en: Displays all kinds of files in a popup lightbox in an iframe.
pl: Wyświetla wszystkie rodzaje plików w wyskakującym oknie lightboxa w ramce.

en: Lightbox2 image
pl: Lightbox2 obraz

en: Displays image files in a popup lightbox.
pl: Wyświetla pliki obrazów w wyskakującym okienku lightbox.

en: Allows the user to configure the lightbox2 slideshow functionality
pl: Pozwala użytkownikowi na konfigurację funkcjonalności pokazu slajdów w lightbox2.

en: HTML Content
pl: Zawartość HTML

en: Allows the user to configure the lightbox2 HTML content functionality.
pl: Pozwala użytkownikowi na konfigurację funkcjonalności treści HTML w lightbox2.

en: Automatic image handling
pl: Automatyczna obsługa obrazów

en: Allows the user to configure the lightbox2 automatic image handling settings
pl: Pozwala użytkownikowi na konfigurację ustawień automatycznej obsługi obrazów w lightbox2.

en: Text settings
pl: Ustawienia tekstu

en: Provide custom text or link.
pl: Własny tekst lub odnośnik.

en: Previous Image
pl: Poprzedni obraz

en: Next Image
pl: Następny obraz

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Filter XSS
pl: Filtr XSS

en: Show image caption
pl: Pokaż podpis pod obrazkiem

en: Group all nodes and fields
pl: Grupuj wszystkie pola i węzły

en: Video Content
pl: Zawartość wideo

en: Supported Video Formats:
pl: Obsługiwane formaty video:

en: Close Lightbox
pl: Zamknij Lightboxa

en: Left Arrow
pl: Lewa strzałka

en: Right Arrow
pl: Prawa strzałka

en: z (not available in slideshow)
pl: z (niedostępne w pokazie slajdów)

en: Spacebar (slideshow only)
pl: Spacja (tylko pokaz slajdów)

en: Group display settings
pl: Ustawienia grupowania

en: Administer Lightbox2
pl: Zarządzaj Lightbox2
