Lightbox2 (7.x-2.4) - en to be translation catalogue (26 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Slideshow
be: Паказ слайдаў

en: Previous
be: Папярэдні

en: Image !current of !total
be: Малюнак !current з !total

en: Next
be: Наступны

en: Pages
be: Старонкі

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Disabled
be: Выключана

en: Overview
be: Агляд

en: Filename
be: Назва файла

en: Display
be: Паказ

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Contact
be: Кантакт

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: General
be: Агульны

en: Hidden
be: Схаваць

en: Allowed HTML tags
be: Дазволеныя HTML тэгі

en: Features
be: Функцыі

en: Caption
be: Загаловак

en: <None>
be: -няма-

en: Layout settings
be: Налады размеркавання

en: Popup
be: Выкідны

en: Image style
be: Стыль выявы
