Lightbox2 (7.x-2.4) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Previous
fil: Nakaraan

en: Next
fil: Susunod

en: Pages
fil: Mga Pahina

en: Save configuration
fil: Pangalagaan ang pagsasaayos

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Overview
fil: Pangkalahatang-ideya

en: Contact
fil: Pakikipag-ugnay

en: Header
fil: Ulunan

en: Footer
fil: Paanan
