Lightbox2 (7.x-2.4) - en to ug translation catalogue (20 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Pages
ug: بەت

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Login
ug: كىرىش

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Close
ug: يېپىش

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: Default width
ug: سۈكۈتتىكى كەڭلىكى

en: Allowed HTML tags
ug: خەتكۈچلەر تەستىقلانغانHTML

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Caption
ug: تېما
