Lightbox2 (7.x-2.6) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Slideshow
ar: عرض الشرائح

en: Previous
ar: السابق

en: Image !current of !total
ar: الصورة !current من !total

en: Next
ar: التالي

en: Pages
ar: الصفحات

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Disabled
ar: معطل

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Display
ar: العرض

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Contact
ar: اتصل

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: General
ar: عام

en: Close
ar: إغلاق

en: Hidden
ar: مخفي

en: Allowed HTML tags
ar: وسوم إتش.تي.إم.إل المسموح بها

en: Features
ar: الخصائص

en: Caption
ar: شرح

en: Layout settings
ar: إعداد النسق

en: Text settings
ar: إعدادات النص

en: Image style
ar: نمط الصورة
