Lightbox2 (7.x-2.6) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Pages
bs: Stranice

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Overview
bs: Pregled

en: Display
bs: Prikaz

en: Contact
bs: Kontakt

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Hidden
bs: Sakriven

en: Allowed HTML tags
bs: Dozvoljeni HTML tagovi

en: <None>
bs: <Nijedan>
